Lista aktualności Lista aktualności

Sprzedaż drewna i choinek

Nadleśnictwo Jawor prowadzi sprzedaż drewna wielkowymiarowego, średniowymiarowego i małowymiarowego. W sezonie  przedświątecznym w swojej ofercie posiadamy także choinki.

Sprzedaż drewna

Sprzedaż drewna dla firm odbywa się w Lasach Państwowych za pośrednictwem Portalu Leśno - Drzewnego . Klienci indywidualni mają możliwość zakupu niewielkich ilości surowca drzewnego na potrzeby własne bezpośrednio w siedzibie Nadleśnictwa lub w poszczególnych leśnictwach po cenach detalicznych. Drewno w sprzedaży detalicznej sprzedawane jest według zasad określonych w Zarządzeniu Nadleśniczego Nadleśnictwa Jawor. W sprawie uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt pod nr telefonu 076 871 16 00 wew. *335.

 

Sprzedaż Choinek

Nadleśnictwo oferuje do sprzedaży w sezonie przedświątecznym choinki. Jednak ze względu na odstąpienie od plantacyjnej hodowli świerka i innych gatunków iglastych ilości drzewek są bardzo małe i okresowo mogą ograniczyć się jedynie do choinek na potrzeby kościołów. W sprawie uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z najbliższym leśnictwem.